KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688472

nr 1468 8472

Oidentifierad konstnär. Skogsväg. Monogramsignerad. Olja på pannå, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

4.000 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:57:22